Spa For Cancer

Jesteśmy partnerem Fundacji Spa For Cancer, działającej na rzecz kobiet walczących z rakiem oraz tych, które pokonały nowotwór. Uzyskaliśmy akredytację Fundacji co oznacza, że nasz personel przeszkolony jest w zabiegach na twarz i ciało dedykowanych pacjentom (również mężczyznom) onkologicznym.

Zależy nam, aby wpłynąć na wzrost świadomości na temat choroby nowotworowej w środowisku wellness, ale przede wszystkim wspieraćinicjatywy służące poprawie warunków życia osób dotkniętych chorobą oraz ich bliskich. Tym samym zachęcamy do włączenia się w działalność zarówno chcących pomagać specjalistów, pacjentki oraz klientki.

Spa For Cancer

Wspieramy działalności Fundacji również przez, sztukę, która jest nieodłącznym elementem koncepcji ORI Spa. Zapraszamy do współpracy artystów, których kolekcjonerskie i unikatowe prace można nabyć w naszym spa, a dochód z ich sprzedaży przekazujemy na działalność Fundacji.

Cyk kolekcji ORI Spa rozpoczyna praca ilustratorki i projektantki Sonii Dubois.

Każda z 60 limitowanych sygnowanych prac w technice linorytu, ze względu na wykonanie odbitek prasą ręczną, jest niepowtarzalna i unikatowa, jak każda z nas.

Karta ORI do kupienia w naszym spa przy ul. Paderewskiego 8 w Poznaniu.