Podaruj chwilę relaksu Kochanej Mamie

W ORI wiemy jak ważny jest relaks i jak fundamentalne może przynieść efekty regeneracja ciała dla polepszenia samopoczucia. Zadbaj o Ukochaną Mamę i spraw, by ukoiła zmysły pod okiem naszych specjalistek od piękna.

Voucher na Dzień Matki

Wyjątkowe osoby zasługują na wyjątkowe prezenty. Przygotowaliśmy atrakcyjną formę vouchera prezentowego na wybraną przez Ciebie kwotę. Pomożemy dobrać taką opcję, by sprawiła największą radość Twojej Mamie.

Głęboko wierzymy, że przeżycia to coś najpiękniejszego, co możemy ofiarować bliskim i co sprawia, że nasze życie jest bogatsze w chwile, o których chce się pamiętać jak najdłużej.


Przejdź do voucherów

Prezent dla Żony / Partnerki

Czasem najpiękniejsze, co możemy podarować to czas. Czas, który Ona będzie mogła poświęcić sobie. Dzieci jeszcze nie są w stanie wyrazić prezentem wdzięczności, więc możesz podziękować w ich i swoim imieniu. 

Powiedz „Dziękuję” za ogromny wysiłek i opiekę nad Waszym dzieckiem.

Zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne masaże sprawią, że Twoja Żona / Partnerka poczuje się piękna, wypoczęta i szczęśliwa. 

Voucher na wizytę w ORI to idealny sposób na to, by sprawić jej chwilę wytchnienia i relaksu.


Przejdź do voucherów

Wybierz wariant voucheru

ORI Spa

ORI Spa to sanktuarium relaksu i odnowy biologicznej, które rozjaśni ciało, umysł i duszę naszych gości. Nasze jednodniowe spa znajduje się w samym sercu miasta – w zabytkowym budynku z 1838 roku, w Hotelu Bazar – gdzie w pełnej harmonii tradycja spotyka się z nowoczesnością. 
Kontakt

Jeśli masz pytania lub chciałbyś się skonsultować przed dokonaniem zakupu to zapraszamy do kontaktu. 
+48780101420
kontakt@orispa.pl

Godziny Otwarcia
Poniedziałek – 12:00-21:00
Wtorek – Sobota 9:00-21:00
Niedziela – nieczynne

Bazar Poznański
Paderewskiego 8
61-770 Poznań

Dla naszych klientów oferujemy całkowicie bezpłatny parking podziemny pod Placem Wolności usytuowany 200 metrów od Ori Spa.
Prosimy o pobranie biletu w automacie i ukazanie go w recepcji Spa.