Icon Laser

ICON LASER


Terapie laserem zdobywają coraz większą popularność na całym świecie i na dobre wpisały się już w pakiet najlepszych zabiegów w zakresie medycyny estetycznej. Icon 1540 Laser Frakcyjny to niewątpliwie rewolucja w ramach odmładzania skóry i niwelowania jej niedoskonałości. W naszym salonie wykonujemy nieinwazyjne, nieablacyjne zabiegi z zastosowaniem Icon Laser, które są całkowicie bezpieczne, a wiązki laserowego światła wnikają w głąb skóry, stymulują procesy regeneracyjne i naprawcze, ale nie przyczyniają się do przerwania ciągłości skóry. Sprawdź, jakie zabiegi z Icon Laser wykonujemy. To zabiegi, które dla jeszcze łatwiejszego wyboru zamieściliśmy w poszczególnych kategoriach, takich jak:

 • wiotkość skóry,
 • zamykanie naczyń,
 • redukcja blizn i rozstępów,
 • odmładzanie skóry i poprawa owalu,
 • usuwanie przebarwień.

Jak działa Icon Laser?

 

Pozbądź się zmarszczek, ujędrnij skórę, usuń niedoskonałości, takie jak blizny, rozstępy czy przebarwienia. Zdecyduj się na serię zabiegów, każdy z nich trwa od kilku do kilkunastu minut i jest komfortowy. Ilość zależy od indywidualnych potrzeb oraz stadium zaawansowania niedoskonałości, które mają zostać zniwelowane.

Głębokie działanie frakcyjne wiązek laserowego światła pobudza komórki skóry do naturalnej odbudowy i regeneracji oraz wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki temu Icon Laser uznawany jest za jeden z najlepszych sposobów walki z wiotkością skóry czy różnego rodzaju zmianami skórnymi. Warto podkreślić, że działanie lasera odbywa się w głębokich partiach skóry, nie wpływa zaś na wierzchnią warstwę.

Seria zabiegów Icon Laser

Najczęściej zaleca się wykonanie 3-5 zabiegów w 3-4 tygodniowych odstępach czasu, a każda kuracja dobierana jest indywidualnie. Co istotne, Icon Laser daje doskonałe efekty, jeśli zabiegi realizowane są regularnie, a przed pierwszym zawsze następuje konsultacja pacjenta z kosmetologiem. Chociaż intensywna regeneracja skóry przebiega przy zachowaniu optymalnego komfortu i bezpieczeństwa, to jednak zalecana jest stała kontrola specjalistów, aby można było reagować na wszelkie efekty zabiegów.

Efekty laseroterapii Icon Laser

Na jakie efekty możesz liczyć, decydując się na serię zabiegów Icon Laser? Poznań i Orispa oferuje najlepszej jakości usługi z zakresu medycyny estetycznej, w pełni bezpieczne i skuteczne. Pamiętaj jednak, że na efekty działania Icon Laser trzeba poczekać co najmniej kilka tygodni. Właśnie tyle czasu skóra samoistnie się regeneruje, a zmiany widoczne są stopniowo. Tymi ostatecznymi można cieszyć się przez kilka kolejnych lat.

Na jakie efekty możesz liczyć, decydując się na zabiegi laserowe Icon Laser?

 • skóra wyraźnie odmłodzona,
 • zwalczanie zmarszczek,
 • usunięcie przebarwień i blizn,
 • ujędrnienie skóry,
 • zmiana owalu w przypadku zabiegów na twarz,
 • skóra zdrowa, jednolita, pełna blasku i zadbana.

Nie zwlekaj i umów się na profesjonalną konsultację, aby wybrać idealnie dopasowane zabiegi medycyny estetycznej.