Mezoterapia igłowa DR CYJ

MEZOTERAPIA IGŁOWA DR CYJ

 

Stan włosów zależny jest od wielu czynników, a szczególny wpływ ma na nie stan zdrowia, codzienna dieta, styl życia, warunki środowiskowe i atmosferyczne, kosmetyki, jakie są używane w ramach codziennej pielęgnacji oraz różnego rodzaju zabiegi fryzjerskie. Nie da się ukryć, że zadbane, zdrowe i lśniące włosy są atrybutem kobiecości, a bujna fryzura mężczyzn pozytywnie wpływa na atrakcyjność zewnętrzną panów. 

Jeśli twoje włosy są osłabione, łamią się, są matowe, nadmiernie wypadają czy wolno rosną, z pomocą przychodzi mezoterapia igłowa Dr Cyj. Dowiedz się więcej o tym zabiegu z zakresu bezpiecznej i nieinwazyjnej medycyny estetycznej. 

 

Siła i moc 7 peptydów 

Preparat Dr Cyj Hair Filler to połączenie najlepszych, opatentowanych peptydów oraz kwasu hialuronowego. Taki zestaw gwarantuje stymulację mikrokrążenia skóry głowy oraz wzmocnienie mieszków włosowych. Zabieg realizowany jest w formie iniekcji, pozostaje bezbolesny, a pacjent nie wymaga żadnej specjalnej rekonwalescencji.

Efekty dwumiesięcznej kuracji 

Zabieg medycyny estetycznej, jakim jest mezoterapia igłowa Dr Cyj prezentujemy w kategorii “Łysienie i poprawa jakości włosów”. 

Wskazaniem do jego realizacji jest łysienie oraz zły stan włosów. Poddanie się kuracji, która trwa 2 miesiące, wykazuje wprost spektakularne efekty. To między innymi:

  • rewitalizacja mieszków włosowych, 
  • zwiększenie wielkości mieszków włosowych, 
  • zatrzymanie procesu nadmiernego wypadania włosów, 
  • zagęszczenie włosów, 
  • pielęgnacja skóry głowy. 

Całkowite efekty osiąga się po przeprowadzeniu całej terapii, natomiast te pierwsze są zauważalne już po około 15 dniach. Aby uzyskać najlepszy efekt, zaleca się wykonanie zabiegu przypominającego po 6 miesiącach zakończonych iniekcji. 

 

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu 

Chociaż iniekcje preparatu z mieszanką peptydów i kwasu hialuronowego są nieinwazyjne i całkowicie bezpieczne dla pacjenta, to jednak istnieją pewne przeciwwskazania w ramach realizacji takiego zabiegu. To między innymi:

  • ciąża, 
  • okres karmienia piersią, 
  • choroby nowotworowe, 
  • otwarte rany i podrażnienie skóry głowy, 
  • stan zapalny skóry głowy. 

 

Zaufaj ekspertom 

Skuteczność zabiegu mezoterapii igłowej Dr Cyj doceniają nie tylko lekarze. Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych wyróżniło go w kategorii “Zdrowe Włosy” plebiscytu “Perła Dermatologii Estetycznej”. 

Jeśli chcesz cieszyć się bujną fryzurą, pięknymi i zdrowymi włosami, zahamować proces ich wypadania oraz zwalczyć kompleksy wywołane łysieniem, umów się na konsultację do naszych ekspertów. Mezoterapia igłowa uznawana jest za jeden z najlepszych sposobów walki z różnego rodzaju niedoskonałościami. Specjaliści potwierdzają, że iniekcje wpływają dobroczynnie nie tylko na stan skóry, ale również włosy, intensywnie pobudzając mikrokrążenie oraz mieszki włosowe.