Redukcja blizn i rozstępów

ACCENT PLAZMA

Accent Prime jest wielofunkcyjnym urządzeniem o innowacyjnym zastosowaniu. Jako pierwszy połączył dwutorowe działanie fal ultradźwiękowych oraz fali radiowej. Dzięki temu pożądane efekty zabiegów można uzyskać szybciej, utrzymują się one zdecydowanie dłużej, dając naprawdę spektakularne rezultaty.

Zabiegi z użyciem mikroplazmy najczęściej zaleca się w przypadku chęci ujędrniania skóry, natomiast ich skuteczność zauważa się także w walce z bliznami czy nieestetycznymi rozstępami. Wystarczy jeden zabieg, aby blizny stały się znacznie płytsze, a skóra bardziej wygładzona. Cała seria kilku zabiegów pozwala zaś usunąć je niemal całkowicie, pozostawiając jednolity kolor skóry, bez niedoskonałości. Co ważne, Accent Plazma to redukcja blizn i rozstępów Poznań, którą można bezpiecznie stosować również na delikatnej skórze twarzy.

ICON LASER

Icon Laser to lider w zakresie laserowego usuwania różnego rodzaju blizn oraz rozstępów z newralgicznych partii ciała. Wiązki światła wnikają w głąb skóry, pobudzając komórki do naturalnej regeneracji oraz odbudowy. Działanie lasera pozwala na wzmożoną produkcję kolagenu i elastyny, które mają znaczenie także w zakresie ujędrniania skóry. Icon Laser to laser nieablacyjny, co oznacza, że nawet jeśli światło wnika w głębokie warstwy skóry, jej wierzchnia warstwa oraz ciągłość naskórka nie zostają naruszone.

Jeśli chcesz likwidować niedoskonałości skóry, takie jak blizny (w tym blizny potrądzikowe) czy rozstępy, zdecyduj się na serię laseroterapii z zastosowaniem innowacyjnego urządzenia Icon. Przekonaj się, że redukcja blizn i rozstępów Poznań może być naprawdę skuteczna, szybka i trwała.

  • Icon 1540 Laser Frakcyjny – dłonie lub nos lub usta 10min
  • IconMaxGLaser – dekolt 30min
  • IconMaxGLaser – twarz 30min
  • IconMaxGLaser – twarz i szyja 50min
  • IconMaxGLaser – twarz,szyja i dekolt 60min

TRIWINGS FOTOTERAPIA

Dostarcz swoim komórkom skóry rewitalizującą wiązkę światła LED. Lampa TriWings to urządzenie do innowacyjnej fototerapii, która daje spektakularne efekty w zakresie odmładzania skóry, ale również niwelowania blizn oraz rozstępów. Właściwości lecznicze lampy można zauważyć już po pierwszym zabiegu, który jest zresztą całkowicie bezpieczny i bezbolesny.

Co istotne, efekty fototerapii światłem LED są trwałe, a Twoja skóra pozostanie idealnie gładka, o jednolitym kolorycie. Liczysz na pozbycie się blizn, przebarwień, rozstępów i innych niedoskonałości skóry?

TriWings Fototerapia jest idealna dla Ciebie. Już niedługo będziesz cieszyć się promienną i zdrową skóra. Tego typu redukcja blizn i rozstępów Poznań działa w naprawdę ekspresowym tempie.

  • 15min