TRIWINGS Fototerapia – Terapia światłem

TRIWINGS FOTOTERAPIA

Dostarczaj skórze rewitalizującej energii i zwalczaj różnego rodzaju niedoskonałości. W naszych gabinetach terapię światłem LED, czyli zabieg Triwings wykorzystuje się w ramach:

  • usuwania przebarwień, 
  • leczenia trądziku, 
  • redukcji blizn i rozstępów, 
  • odmładzania skóry i poprawy owalu, 
  • redukcji cellulitu. 

 

Jak działa Fototerapia Triwings?

Innowacyjne urządzenie Triwings pozwala realizować skuteczne terapie światłem w ramach walki z różnego rodzaju niedoskonałościami skóry i całego ciała. Zastosowanie działania lampy LED jest całkowicie bezpieczne, nieinwazyjne, a każdy zabieg jest bezbolesny. Najlepsze efekty naświetlania widoczne są po całej serii wykonanych zabiegów, natomiast różnice w wyglądzie i kondycji skóry widać już po pierwszym etapie fototerapii.

Dla kogo Fototerapia Triwings?

Borykasz się z przebarwieniami posłonecznymi lub potrądzikowymi? Walczysz z aktywnym trądzikiem? Na Twojej skórze widoczne są blizny lub rozstępy? Chcesz cieszyć się skórą jędrną, promienną, gładką, o jednolitym kolorycie? Zapisz się na konsultację i skorzystaj z nowatorskiej metody terapii światłem LED. 

 

Triwings – efekty, na jakie możesz liczyć? 

Naświetlanie skóry z ciążącymi niedoskonałościami przynosi trwałe efekty. Przebarwienia, płytkie blizny, zmiany trądzikowe czy zmarszczki zostają mocno zredukowane. Warto jednak pamiętać, że o ile działanie światła LED rewitalizuje skórę i pobudza ją do naturalnej odbudowy oraz regeneracji, to nie hamuje destrukcyjnych czynników. Oznacza to, że fototerapia nie zatrzymuje naturalnego procesu starzenia, ale jedynie niweluje jego pierwsze oznaki i może spowalniać jego proces. Właśnie dlatego zaleca się regularne wykonywanie zabiegów przypominających. 

 

Jak wygląda zabieg z zastosowaniem Triwings?

O ilości i częstotliwości wykonywanych zabiegów z terapeutycznym światłem LED decyduje kosmetolog i bierze on pod uwagę przede wszystkim rodzaj niedoskonałości oraz ogólną kondycję skóry. Najczęściej zaleca się przeprowadzenie 1-2 zabiegów tygodniowo w okresie 8 tygodni. Każdorazowy zabieg naświetlania trwa średnio 10-20 minut, jest całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny, a pacjent nie wymaga żadnej rekonwalescencji. 

 

Triwings – przeciwwskazania 

Chociaż fototerapia jest bezpieczna i nie wywołuje negatywnych skutków ubocznych, to jednak takie zabiegi nie mogą być wykonywane u wszystkich. Przeciwwskazaniem jest na przykład:

  • ciąża, 
  • okres karmienia piersią, 
  • terapia lekami światłouczulającymi, 
  • padaczka. 

 

Co ważne, Triwings, czyli terapia światłem LED może być stosowana jednocześnie z innymi zabiegami, których celem ma być usuwanie przebarwień, blizn, rozstępów, trądziku, zmarszczek czy wiotkości skóry. Połączenie różnych metod z zakresu innowacyjnej medycyny estetycznej przynosi najlepsze rezultaty.