Zabiegi bankietowe

GENEO

Młoda, świeża, idealnie ujędrniona i pozbawiona wszelkich niedoskonałości twarz. Właśnie na takie efekty możesz liczyć, decydując się na nieinwazyjne, w pełni bezpieczne i bezbolesne zabiegi z zastosowaniem innowacyjnej platformy Geneo.

Geneo wykorzystuje indywidualnie dobrane do potrzeb skóry kapsułki revive, illuminate, detox czy hydrate ze składem, który w naturalny sposób pobudza komórki skóry do samoistnej regeneracji i odbudowy.

Sprawdź, jak działają nowoczesne zabiegi bankietowe Poznań, w tym zabieg 3 w 1, który łączy technologie Tripollar RF, Oxygeneo oraz Ultrasound. Taki zestaw daje doskonałe efekty odmładzające, rewitalizujące i liftingujące. Geneo dedykowany jest dla wszystkich tych, którzy chcą zadbać o nieskazitelny, a przede wszystkim młody wygląd skóry, hamując procesy starzenia.

  • Zabieg GENEO 60min

INTRACEUTICALS

Zabieg gwiazd, który daje nie tylko spektakularne, ale i natychmiastowe efekty. Podstawą zabiegu Intraceuticals jest technologia hiperbarycznego tlenu, która wykorzystując infuzję, wprowadza w głąb skóry korzystne składniki aktywne. Już za chwilę przejdziesz prawdziwą metamorfozę, a Twoja skóra odzyska młody i świeży wygląd. Będzie jędrna, promienna i pozbawiona zmarszczek. Wszystko dzięki skoncentrowanym kwasom hialuronowym (niskocząsteczkowym oraz wielkocząsteczkowym)  o działaniu nawilżającym i ujędrniającym.

Ten nowoczesny zabieg trwa do 70 minut, jest bezbolesny, a jego efekty są natychmiastowe. Jak wszystkie zabiegi bankietowe Poznań, nie wymaga też żadnej rekonwalescencji.

  • Dodatek do zabiegu, płatki odmładzające na usta/pod oczy 15min
  • Koktajl odmładzająco-wzmacniający 70min
  • Koktajl odmładzający 70min
  • Koktajl przeciwzapalny 70min
  • Koktajl rozjaśniający 70min