Nasze Marki

W ORI Spa korzystamy z najwyższej jakości kosmetyków. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej pielęgnacyji oraz z autorskimi zabiegami z oferty naszych partnerów.

Poznaj marki na których pracujemy.

Aromatherapy Associates

Aromatherapy Associates to luksusowa marka naturalnych kosmetyków SPA. Swoje działanie opiera na olejkach eterycznych, które poprzez aromaterapię pieszczą zarówno ciało jak i duszę, wprowadzając w błogi stan relaksu i odprężenia.  Formuły produktów powstały w oparciu o wyselekcjonowane, terapeutycznie dobrane składniki i oleje eteryczne pochodzenia roślinnego.

Zabiegi marki Aromatherapy Associates wykonywane są w najbardziej renomowanych obiektach spa na całym świecie, również w naszym spa. Produkty tej marki zostały wielokrotnie nagrodzone jako wysoce skuteczne, luksusowe i aromaterapeutyczne.

Kosmetyki QMS

Kosmetyki QMS to innowacyjne produkty, które pomogą Ci uzyskać piękną, zdrową cerę. Jako firma założona przez lekarzy i ugruntowana w nauce, są pionierami pielęgnacji skóry.

Marka QMS wyróżnia się wysoce skuteczną i potwierdzoną klinicznie pielęgnacją kolagenową. Stosowane kolageny są w 97% identyczne z tymi, zawartymi w ludzkiej skórze.
Opracowany przez ekspertów z dziedziny medycyny i urody system pielęgnacji był wielokrotnie nagradzany. Innowacyjny rytuał zwalcza przyczyny starzenia, eliminuje niedobory i przywraca skórze szczytową kondycję, niezależnie od typu cery, odcienia karnacji, ani płci.

Saint Malo

Saint Malo to ekskluzywne kosmetyki zawierające wyjątkowe składniki takie jak: wyciąg z ostryg, solanki i borowiny, wodę morską i termalną, kolagen morski, minerały i pierwiastki śladowe, cenne wyciągi roślinne, bogactwo alg oraz olejki eteryczne.

Dzięki swojej lokalizację na Półwyspie Bretońskim, regionu słynącego z talasoterapii, marka wykorzystuje wszystkie dobrodziejstwa środowiska naturalnego.

Partnerem marki jest Centrum Morskie w Bretanii, które bada składniki aktywne oraz reguluje ingerencje w środowisko morskie, kontrolując ilość pozyskiwanych alg oraz pozwala na tworzenie specjalistycznych i unikatowych produktów przy pełnej kontroli jakości.

Z przyjemnością pomożemy również dobrać kosmetyki do pielęgnacji domowej.

Zarezerwuj wizytę z konsultacją.

Spa For Cancer

Jesteśmy partnerem Fundacji Spa For Cancer, działającej na rzecz kobiet walczących z rakiem oraz tych, które pokonały nowotwór. Uzyskaliśmy akredytację Fundacji co oznacza, że nasz personel przeszkolony jest w zabiegach na twarz i ciało dedykowanych pacjentom (również mężczyznom) onkologicznym.

Zależy nam, aby wpłynąć na wzrost świadomości na temat choroby nowotworowej w środowisku wellness, ale przede wszystkim wspieraćinicjatywy służące poprawie warunków życia osób dotkniętych chorobą oraz ich bliskich. Tym samym zachęcamy do włączenia się w działalność zarówno chcących pomagać specjalistów, pacjentki oraz klientki.

Spa For Cancer

Wspieramy działalności Fundacji również przez, sztukę, która jest nieodłącznym elementem koncepcji ORI Spa. Zapraszamy do współpracy artystów, których kolekcjonerskie i unikatowe prace można nabyć w naszym spa, a dochód z ich sprzedaży przekazujemy na działalność Fundacji.

Cyk kolekcji ORI Spa rozpoczyna praca ilustratorki i projektantki Sonii Dubois.

Każda z 60 limitowanych sygnowanych prac w technice linorytu, ze względu na wykonanie odbitek prasą ręczną, jest niepowtarzalna i unikatowa, jak każda z nas.

Karta ORI do kupienia w naszym spa przy ul. Paderewskiego 8 w Poznaniu.