Nasze Marki

W ORI Spa korzystamy z najwyższej jakości kosmetyków. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej pielęgnacyji oraz z autorskimi zabiegami z oferty naszych partnerów.

Poznaj marki na których pracujemy.

Aromatherapy Associates

Aromatherapy Associates to luksusowa marka naturalnych kosmetyków SPA. Swoje działanie opiera na olejkach eterycznych, które poprzez aromaterapię pieszczą zarówno ciało jak i duszę, wprowadzając w błogi stan relaksu i odprężenia.  Formuły produktów powstały w oparciu o wyselekcjonowane, terapeutycznie dobrane składniki i oleje eteryczne pochodzenia roślinnego.

Zabiegi marki Aromatherapy Associates wykonywane są w najbardziej renomowanych obiektach spa na całym świecie, również w naszym spa. Produkty tej marki zostały wielokrotnie nagrodzone jako wysoce skuteczne, luksusowe i aromaterapeutyczne.

Elemis

Elemis to znany ekspert w dziedzinie pielęgnacji twarzy i ciała. Wszystkie produkty marki opracowywane są w Centrum Innowacji Elemis w Londynie i produkowanew Anglii, z zachowaniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa.

Szeroka gama produktów marki jest dostosowana do potrzeb różnych rodzajów skóry i obejmuje kosmetyki spełniające odmienne funkcje: demakijażu, oczyszczenia, tonizowania, codziennej pielęgnacji, odżywienia, nawilżenia, regeneracji, ujędrnienia, przeciwdziałania starzeniu się skóry, ochrony przed słońcem, specjalnych kuracji o intensywnym działaniu, do stosowania w razie potrzeby.

Saint Malo

Saint Malo to ekskluzywne kosmetyki zawierające wyjątkowe składniki takie jak: wyciąg z ostryg, solanki i borowiny, wodę morską i termalną, kolagen morski, minerały i pierwiastki śladowe, cenne wyciągi roślinne, bogactwo alg oraz olejki eteryczne.

Dzięki swojej lokalizację na Półwyspie Bretońskim, regionu słynącego z talasoterapii, marka wykorzystuje wszystkie dobrodziejstwa środowiska naturalnego.

Partnerem marki jest Centrum Morskie w Bretanii, które bada składniki aktywne oraz reguluje ingerencje w środowisko morskie, kontrolując ilość pozyskiwanych alg oraz pozwala na tworzenie specjalistycznych i unikatowych produktów przy pełnej kontroli jakości.

Kosmetyki QMS

Kosmetyki QMS to innowacyjne produkty, które pomogą Ci uzyskać piękną, zdrową cerę. Jako firma założona przez lekarzy i ugruntowana w nauce, są pionierami pielęgnacji skóry.

Marka QMS wyróżnia się wysoce skuteczną i potwierdzoną klinicznie pielęgnacją kolagenową. Stosowane kolageny są w 97% identyczne z tymi, zawartymi w ludzkiej skórze.
Opracowany przez ekspertów z dziedziny medycyny i urody system pielęgnacji był wielokrotnie nagradzany. Innowacyjny rytuał zwalcza przyczyny starzenia, eliminuje niedobory i przywraca skórze szczytową kondycję, niezależnie od typu cery, odcienia karnacji, ani płci.

Z przyjemnością pomożemy również dobrać kosmetyki do pielęgnacji domowej.

Zarezerwuj wizytę z konsultacją.