ANNA

Jest kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami. Pracowała na wielu markach kosmetycznych i urządzeniach hi-tech, co pozwoliło jej poznać najbardziej skuteczne produkty i technologie. Najbardziej spełnia się wykonując terapie twarzy zarówno te manualne jak kobido oraz bardziej inwazyjne. Uważa, że kosmetologia to głównie profilaktyka. Stara się dobierać zabiegi z myślą o tym, jak skóra jej Klientek będzie wyglądała nie tylko w danym momencie, ale także za 10 czy 20 lat. Dba o naturalny dobrostan skóry swoich Klientek, bez zmiany rysów twarzy.

ELISA

Pasjonatka kosmetologii, zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej.
Ukończyła wiele specjalistycznych kursów uprawniających do wykonywania zabiegów kosmetycznych i hi-tech. Przykłada ogromną wagę do relacji z Klientami oraz indywidualnie dobiera plany terapii zabiegowych.
Specjalistka w kosmetologii medycznej i zabiegach anti-age. Ponadto miłośniczka terapii manualnych i masaży kobido.

ADRIANNA

Zakochana w swojej pracy. Doświadczona masażystka oraz fizjoterapeutka.
Specjalizuje się w masażach relaksacyjnych takich jak: masaż Lomi Lomi, masaż balijski czy masaż Kobido. Przez lata szukała odpowiednich technik, a jej celem było stworzenie autorskiego masażu, który wyraża jej emocje oraz przekazuje pozytywną energię podczas sesji terapeutycznych i wprowadza w błogi stan ukojenia. Jest osobą otwartą i uśmiechniętą, bez problemu nawiązuje relacje z ludźmi. Potrafi dobrać i dostosować odpowiednie zabiegi pod konkretne problemy i potrzeby klientów.

PAULINA

Magister kosmetologii, która specjalizuje się w zabiegach manualnych na twarz oraz ciało. Jej pasją są masaże orientalne ciała jak Lomi Lomi oraz masaże liftingujące twarzy. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem. Świetne efekty uzyskuje łącząc swoje umiejętności manualne z najnowszymi technologiami. Specjalistka od Hollywood Lifting Masażu.

Z przyjemnością pomożemy również dobrać kosmetyki do pielęgnacji domowej.

Zarezerwuj wizytę z konsultacją.