ANNA

Magister kosmetologii i zdrowia publicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Z bogatym doświadczeniem i pasja wykonuje swój zawód.

Specjalizuje się w zabiegach antiaging umiejętnie łącząc techniki manualne z najnowocześniejszymi dobrodziejstwami technologii. Z uważnością i zaangażowaniem śledzi trendy branży beauty.

Celem jej pracy jest kompleksowe zaopiekowanie się każdym klientem.

ELA

Terapeutka ciała z 10-letnim doświadczeniem. W masażu łączy techniki wschodnie z europejską dbałością o naukowe podstawy terapii, tworząc swój wyjątkowy styl i dynamikę pracy. Jej ambicja popycha ją do ciągłego rozwoju i kształcenia swoich technik, abyście mogli doświadczyć najlepszego relaksu w miejskim dayspa w Poznaniu.

ELISA

Licencjonowany kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu.

Magister Manager Produktu kierunku Towaroznawstwo ukończonym na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Doświadczona w terapiach łączonych. Profesjonalna o bardzo serdecznym podejściu do klienta.

SYLWIA

Licencjonowany kosmetolog, absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy, obecnie studentka ostatniego roku studiów magisterskich na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

Młoda, energiczna kosmetolog z ogromnym potencjałem. Oddana i zaangażowana z wielką miłością do zawodu. Wymagająca wobec siebie oraz innych. Wysoko stawia poprzeczkę, co przekłada się na najwyższą jakość świadczonych usług. Nigdy nie przestaje się uczyć i podąża za nowymi technologiami.

Z przyjemnością pomożemy również dobrać kosmetyki do pielęgnacji domowej.

Zarezerwuj wizytę z konsultacją.