Intraceuticals

INTRACEUTICALS

Okrzyknięty doskonałym zabiegiem gwiazd Intraceuticals doskonale wpływa na kondycję skóry. Innowacyjna technologia wykorzystuje hiperbaryczny tlen, który poprzez infuzję wpływa na jeszcze bardziej wnikliwe docieranie aktywnych składników odżywczych w głębokie warstwy skóry. W Orispa tego rodzaju zabiegi bankietowe znajdziesz w kategorii:

  • zabiegi bankietowe, 
  • odmładzanie skóry i poprawa owalu. 

Dlaczego Intraceuticals jest tak skuteczny? 

To zabieg bankietowy, czyli taki, którego działanie i efekt jest natychmiastowy, a sama jego realizacja następuje szybko i w sposób nieinwazyjny. Pacjent nie wymaga żadnej rekonwalescencji i może od razu wrócić do dotychczasowej aktywności. Co więcej, od razu po zabiegu skóra jest przygotowana do wykonania makijażu. 

Tajemnica skuteczności tkwi w aktywnych składnikach, które działają na głębokie warstwy skóry. To niskocząsteczkowy oraz wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, którego zadaniem jest przede wszystkim nawilżanie, ale również ujędrnianie i wygładzanie skóry. W skład dobroczynnych składników wchodzą również indywidualnie dobrane do potrzeb skóry witaminy oraz antyoksydanty. 

Jak działa Intraceuticals?

Ciśnienie hiperbaryczne pozwala dotlenić skórę i dokładnie ją oczyścić. Efekt, który udaje się uzyskać w ekspresowym tempie to przede wszystkim:

  • wyraźne napięcie skóry, 
  • mocne nawilżenie, 
  • wygładzenie oraz spłycenie zmarszczek, 
  • wyrównanie kolorytu i niwelowanie przebarwień, 
  • promienny wygląd skóry. 

Dla kogo zabieg Intraceuticals Poznań?

Jeśli Twoja skóra jest szara, pozbawiona blasku i przesuszona, borykasz się z pierwszymi oznakami starzenia się skóry, jak zmarszczki czy wiotkość, zauważasz na twarzy przebarwienia i zmagasz się z typowymi problemami cery wrażliwej lub atopowej, zabieg Intraceuticals Poznań jest idealny dla Ciebie. 

Intraceuticals – przeciwwskazania 

Intraceuticals, zabieg, który wykorzystuje infuzję hiperbaryczną, jest całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny, a pacjent nie odczuwa podczas jego przeprowadzania bólu ani żadnego dyskomfortu, to jednak istnieją pewne przeciwwskazania w zakresie jego realizacji. Ten zabieg bankietowy o ekspresowej skuteczności nie może być zastosowany u osób, u których na skórze twarzy występuje:

  • stan zapalny, w tym aktywny trądzik, 
  • opryszczka. 

Intraceuticals może być natomiast wykonywany u kobiet w ciąży oraz u kobiet karmiących piersią. Jest to natomiast zabieg na tyle łagodny, że z powodzeniem może być realizowany w przypadku skóry atopowej i skłonnej do podrażnień i alergii. 

Infuzja tlenowa to jedna z najbezpieczniejszych, a jednocześnie najskuteczniejszych metod na niwelowanie niedoskonałości skóry twarzy, w tym zahamowanie naturalnego procesu jej starzenia.