Leczenie trądziku

LECZENIE TRĄDZIKU


Twoja skóra jest tłusta, z rozszerzonymi porami i nadmiarem sebum, a Ty borykasz się z intensywnymi zmianami trądzikowymi? Zdecyduj się na serię nieinwazyjnych i zawsze indywidualnie dobranych zabiegów kosmetycznych z wykorzystaniem kwasów PCA. Dzięki temu Twoja skóra twarzy odzyska dawny blask, będzie idealnie gładka i bez niedoskonałości. Poznaj najczęściej wykonywane zabiegi w salonie Ori Spa, które wykonujemy osobom w ramach leczenia trądziku. 

Zabiegi zawsze dobrane indywidualnie 

Nasi kosmetolodzy dobierają plan kuracji przeciwtrądzikowej zawsze wedle indywidualnych potrzeb, stanu skóry czy zamierzonych efektów. Chemiczne peelingi, preparaty, których głównymi składnikami są kwasy PCA oraz inne, najczęściej witaminowe aktywne składniki, to tylko niektóre z realizowanych zabiegów. 

Co ważne, kwasy PCA Poznań nie są jedyną metodą leczenia trądziku. W naszym gabinecie taką kurację połączysz z terapią detoksykacyjną skóry twarzy, wygładzającą czy przeciwzmarszczkową. Świetne rezultaty uzyskuje się nie tylko poprzez zabiegi typowo kosmetyczne, ale także te z zastosowaniem innowacyjnych urządzeń z zakresu medycyny estetycznej. Walka z trądzikiem może być jeszcze skuteczniejsza, jeśli zdecydujesz się na serię uzupełniającą z zabiegami urządzeniem Triwings, które emituje światło LED o działaniu leczniczym.

Zabiegi doskonale oczyszczające 

Cera trądzikowa jest niezwykle problematyczna, nierzadko pełna zaskórników otwartych jak i zamkniętych. Zdecyduj się na kurację Oxygenating TRIO z kwasami PCA. Jest idealna dla osób, które borykają się ze stanami zapalnymi skóry, wykwitami, zaskórnikami, ale również zmarszczkami czy skórą odwodnioną, ziemistą, pozbawioną blasku. Walka z wolnymi rodnikami jest szybka i skuteczna, a skóra zostaje pobudzona do naturalnej produkcji kolagenu, elastyny, które z kolei regenerują i spłycają powstałe bruzdy. 

 

Detoks – potrójna siła kwasu mlekowego, cytrynowego i glikolowego

Terapia Detox jest idealna na leczenie trądziku. Poznań oferuje ją w profesjonalnym gabinecie Ori Spa. Jeśli Twoja skóra jest trądzikowa, nadmiernie wydziela sebum i ma tendencję do zaskórników, rozszerzonych porów i stanów zapalnych, kuracja z wykorzystaniem intensywnego działania trzech kwasów sprawdzi się doskonale. Unikalna formuła preparatu zawiera nie tylko kwasy, ale również naturalne, aktywne składniki, takie jak wyciąg z kory drzewa afrykańskiego, który ma działanie złuszczający, hamuje wydzielanie sebum i zwęża pory. 

Zdecyduj się na pomoc profesjonalistów, walka z trądzikiem nie jest łatwa, ale może być jak najbardziej skuteczna. Nie dopuść, aby na skórze Twojej twarzy powstały blizny czy przebarwienia potrądzikowe, a jeśli takie już występują, skorzystaj z szerokiej oferty zabiegów, w tym tych laserowych, które pozwolą Ci szybko i skutecznie pozbyć się wszelkich niedoskonałości.