Leczenie trądziku

KWASY PCA

 • PCA – zabieg podstawowy, indywidualny 30min

  Postaw na profesjonalne leczenie trądziku kuracją, która będzie idealnie dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb i rodzaju niedoskonałości skórnych. Zaufaj wiedzy i doświadczeniu najlepszych kosmetologów, którzy wykorzystują wieloletnie badania naukowe oraz medyczne specjalistów z laboratorium PCA Skin. To właśnie oni oferują najlepsze zabiegi terapeutyczne oraz kosmetyki do pielęgnacji cery trądzikowej. Pamiętaj, że trądzik może mieć różne postaci, a Twoja skóra może być znowu idealnie gładka i pozbawiona wszelkich niedoskonałości, tylko wtedy, kiedy zastosujesz kurację perfekcyjnie dobraną do indywidualnych wymagań. Sprawdź, jak świetne efekty walki z trądzikiem daje zabieg z zastosowaniem najlepszych składników aktywnych.

 • PCA – zabieg detoksykujący Oxygenating TRIO 40min

  Zanieczyszczone środowisko, czynniki zewnętrzne, ale również niewłaściwa pielęgnacja skóry nierzadko prowadzi do ogromnych problemów z utrzymaniem jej stanu w dobrej kondycji. Jeśli Twoja cera jest zanieczyszczona, szara, matowa, brak jej witalności, za to na skórze pojawiają się już pierwsze oznaki starzenia, koniecznie wybierz zabieg detoksykujący Oxygenating TRIO. Właśnie on skutecznie walczy z wolnymi rodnikami, a optymalne połączenie składników aktywnych pobudza komórki skóry do naturalnej regeneracji i odbudowy. Preparat z kwasami przyspiesza odnowę naskórka i skutecznie walczy z niedoskonałościami. W efekcie skóra pozostaje idealnie oczyszczona, wygładzona, pozbawiona zmarszczek, stanów zapalnych skóry, wykwitów oraz przebarwień i blizn po trądziku.

 • PCA – dodatek do zabiegu, warstwa kwasu 10min
 • PCA – dodatek do zabiegu, maska terapeutyczna 15min
 • PCA – zabieg DETOX 45min

  Zabieg DETOX to doskonały ratunek dla skór borykających się z problemem nadmiaru sebum, stanów zapalnych, zaskórników i rozszerzonych porów. Kwasy oraz aktywne składniki, takie jak ekstrakt z kory drzewa afrykańskiego czy kwas oleanolowy skutecznie hamują nadprodukcję sebum, dzięki czemu pory zostają zmniejszone, a skóra zyskuje naturalny blask. Dokładne oczyszczenie skóry zapobiega tworzeniu się nowych zaskórników oraz stanów zapalnych, a kwas glikolowy, mlekowy oraz cytrynowy złuszczają naskórek, dzięki czemu następuje redukcja przebarwień potrądzikowych. Zabieg DETOX jest preparatem o innowacyjnym składzie, który dedykowany jest cerze trądzikowej, w celu realizacji profesjonalnej kuracji leczniczej.

TRIWINGS

Fototerapia światłem LED to jedna z najlepszych metod walki z trądzikiem. Działanie wiązek światła, które wnikają w głąb skóry, pozwalają uzyskać naprawdę spektakularne efekty, a wszystko to przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Naświetlanie lampą LED jest bezbolesne i nie wywołuje skutków ubocznych, za to wspaniale uzupełnia inne zabiegi oraz technologie wspomagając terapię skórną. Mnogość programów leczniczych dostępnych w urządzeniu zapewnia dużą skuteczność działania, szczególnie w terapiach trądzikowych, naczyniowych oraz przeciwstarzeniowych.

Terapia lampą TriWings pomaga zwalczyć również przebarwienia i blizny potrądzikowe, pozostawiając gładszą, idealnie napiętą i zdrową skórę. Kuracja światłem LED daje długotrwałe efekty, natomiast dla ich podtrzymania zaleca się wykonanie zabiegu przypominającego. Umów się na konsultację do naszych kosmetologów, aby cieszyć się skórą bez niedoskonałości.

 • 30min