Łysienie i poprawa jakości włosów

MEZOTERAPIA IGŁOWA DR CYJ

Gęste i lśniące włosy to bez wątpienia atrybut kobiecości, ale również powód do dumy każdego mężczyzny. Wraz z wiekiem stają się one jednak słabe, pozbawione blasku, rosną wolniej, za to niestety szybciej wypadają. Destrukcyjny wpływ na włosy ma również zanieczyszczone środowisko, codzienna dieta oraz korzystanie ze źle dobranych kosmetyków pielęgnacyjnych. Na szczęście jest skuteczny sposób na to, aby odzyskać bujną fryzurę. Skorzystaj z nieinwazyjnego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej, przedstawiamy prawdziwą rewolucję, mezoterapię igłową Dr. Cyj, która daje naprawdę spektakularne efekty.

Moc siedmiu peptydów i kwasu hialuronowego pozwala osiągnąć pełny sukces. Wystarczy dwumiesięczna, całkowicie bezpieczna kuracja, aby móc cieszyć się doskonałymi efektami przez rok. Nie bez powodu mezoterapia igłowa Dr. Cyj zdobyła wiele prestiżowych nagród, w tym “Perłę Dermatologii Estetycznej” w kategorii “Zdrowe Włosy” otrzymaną od Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

TRIWNIGS FOTOTERAPIA

Terapia światłem LED daje spektakularne, a przede wszystkim trwałe efekty w ramach kuracji skóry głowy. Naświetlanie lampą TriWings nie tylko zapobiega wypadaniu włosów, ale pobudza również cebulki do naturalnej regeneracji, dzięki czemu włosy rosną szybciej, są mocniejsze i w pełni zdrowe.

Fototerapia wchodzi w skład innowacyjnych technik z zakresu medycyny estetycznej, które sprawdzają się w ramach metod leczenia nadmiernego wypadania włosów oraz poprawy ich jakości. Każdy zabieg jest nieinwazyjny, w pełni bezpieczny i bezbolesny, a efekty są trwałe.

Co ciekawe, Lampa LED TriWings świetnie sprawdza się również podczas zabiegów mających na celu odmłodzenie skóry, niwelowanie zmarszczek, przebarwień czy blizn.

  • 15min