Masaże

MASAŻE


Klinika medycyny estetycznej w Poznaniu Orispa
specjalizuje się w różnego rodzaju masażach. Oferujemy zabiegi z zastosowaniem masaży typowo relaksujących, ale również tych, które wpływają na poszczególne partie naszego ciała. Poznaj masaż antycellulitowy, dzięki któremu Twoja skóra będzie idealnie jędrna, drenaż limfatyczny, który pozwoli pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej czy dobroczynne właściwości wygładzające, jakie wykazują masaże liftingujące. Poznaj naszą szczegółową ofertę i wybierz masaż idealny dla siebie. Przedstawiamy szczegółowy opis niektórych, żeby jeszcze lepiej przybliżyć technikę masażu oraz spodziewane efekty.

MASAŻE ODCHUDZAJĄCE

Jesteśmy specjalistami od redukcji tkanki tłuszczowej przy wykorzystaniu naturalnych metod z zastosowaniem konkretnych technik masażu. Zabiegi, w ramach których wykorzystujemy innowacyjną technologię z zakresu medycyny estetycznej, to między innymi endermologia Alliance LPG. Tego rodzaju masaż odchudzający z podciśnieniem już dawno został okrzyknięty hitem, a jego doskonała skuteczność została doceniona na całym świecie.

Orispa w Poznaniu oferuje jednak znacznie więcej, dlatego dobierz masaż o działaniu wyszczuplającym i modelującym sylwetkę wedle własnych potrzeb. Dysponujemy urządzeniem Onda Deka, Accent Prime i oferujemy kriolipolizę, aby proces pozbywania się nadmiernej tkanki tłuszczowej mógł przebiegać jeszcze szybciej, a wszystko to przy zachowaniu optymalnego bezpieczeństwa i bez użycia skalpela. 

MASAŻE LIFTINGUJĄCE

W ofercie Orispa znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju masaży, których efektem będzie wygładzenie i zniwelowanie wiotkości skóry. Okazuje się, że w pełni naturalnymi sposobami również udaje się zahamować procesy starzenia się skóry, a nawet zwalczyć pierwsze zmarszczki. Świetnym wyborem może być japoński masaż liftingujący, jak masaż Kobido UP, ale także masaż Hollywood lifting, który został doceniony przez największe gwiazdy światowej estrady.

MASAŻE RELAKSACYJNE

Poznań i gabinet Ori Spa to idealne miejsce, aby oddać się błogiemu relaksowi po ciężkim dniu. U nas znajdziesz nie tylko masaż klasyczny, który zniweluje napięcie, ale również doskonały, romantyczny masaż dla dwojga czy masaże ayurwedyjskie. Zapisz się na wstępną konsultację, a nasi specjaliści wybiorą dla Ciebie najlepsze zabiegi, wedle indywidualnych potrzeb. 

Zadbaj nie tylko o swoje ciało, ale również duszę. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są w pełni bezpieczne i nieinwazyjne, a same masaże doskonale sprawdzają się jako uzupełnienie terapii odchudzających czy odmładzających.