Odmładzanie skóry i poprawa owalu

ZAFFIRO TERMOLIFTING

Zaffiro to nieinwazyjny termolifting, idealny zabieg odmładzający, który pobudza komórki skóry do wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny. Czy wiesz, że naturalny proces starzenia się skóry rozpoczyna się już około 25 roku życia? Zapobiegnij powstawaniu pierwszych zmarszczek i zlikwiduj te, które już się pojawiły.

Odmładzanie skóry Poznań przy wykorzystaniu urządzenia Zaffiro to zabieg bankietowy. Oznacza to, że jest w pełni bezpieczny, bezbolesny, jego efekty są natychmiastowe, a skóra nie wymaga długotrwałej rekonwalescencji. Tego rodzaju zabiegi odmładzające to innowacja w zakresie medycyny estetycznej, która pozwala zachować idealny owal twarzy bez wykorzystania skalpela. Bardzo dobrze wpływa na zmarszczki grawitacyjne i uwydatnia rysy twarzy.

Zabieg Zaffiro dedykowany jest wszystkim, którzy chcą zahamować proces starzenia się skóry oraz tym, którzy chcą zniwelować jego pierwsze oznaki.

 • Twarz
 • Twarz i szyja
 • Twarz, szyja i dekolt
 • Brzuch 75min
 • Okolice kolan 60min
 • Pośladki 60min
 • Ramiona 60min
 • Uda przód i tył 120min
 • Uda przód lub tył 75min
 • Peeling wodny

ACCENT PRIME

Idealnie napięta skóra i wyraźnie uniesiony owal twarzy bez użycia skalpela. Właśnie na takie efekty możesz liczyć, korzystając z zabiegów medycyny estetycznej z zastosowaniem wielofunkcyjnego urządzenia Accent Prime. Co ważne, odmładzanie skóry Poznań innowacyjnym sprzętem jest bezpieczne, nieinwazyjne oraz bezbolesne, a najlepsze efekty uzyskasz poprzez realizację całej serii zabiegów.

Zabieg Accent Prime przynosi efekt w postaci obkurczenia włókien kolagenowych pod wpływem ciepła, przez co otrzymujemy natychmiastowy efekt liftingu. Jednocześnie zostają pobudzone fibroblasty do produkcji nowych włókien. Chcesz cieszyć się gładką, idealnie napiętą i pozbawioną niedoskonałości skórą? Chcesz zachować młody wygląd bez poddawania się inwazyjnym zabiegom? Zapisz się na odmładzanie skóry i poprawę owalu z zastosowaniem Accent Prime i ciesz się trwałymi efektami.

 • Modelowanie twarzy 30min
 • Podbródek + dolna część policzków 45min
 • Twarz i podbródek 60min
 • Twarz i szyja 60min
 • Twarz, szyja i dekolt 90min

ICON LASER

Odmłodzenie, ale i poprawa sprężystości skóry, na takie efekty możesz liczyć, korzystając z innowacyjnej metody z zakresu medycyny estetycznej. Zabiegi odmładzające Poznań Icon Laser cieszą się ogromną popularnością i nie ma w tym nic dziwnego.

Wiązki laserowego światła są bezpieczne, nie naruszają wierzchniej warstwy naskórka, za to wnikają głęboko i pobudzają komórki do naturalnej regeneracji i odbudowy. Podczas zabiegu dochodzi do mikrouszkodzeń wewnątrz skóry, które podczas procesu gojenia, zostają zastąpione zdrową tkanką dając spektakularny efekt. Rezultatem tego działania jest młoda, witalna, promienna, pozbawiona niedoskonałości cera.

Pożegnaj się raz na zawsze z wiotką skórą, przebarwieniami i pierwszymi zmarszczkami. Doskonałe efekty zabiegu widać od razu, ale najlepiej zapisać się na całą ich serię. Odmładzanie skóry Poznań laserem jest nieinwazyjne i bezbolesne, za to jakże skuteczne.

 • Icon 1540 Laser Frakcyjny – dłonie lub nos lub usta 10min
 • IconMaxGLaser – dekolt 30min
 • IconMaxGLaser – twarz 30min
 • IconMaxGLaser – twarz i szyja 50min
 • IconMaxGLaser – twarz,szyja i dekolt 60min

TERAPIA ŚWIATŁEM LED TRIWINGS

Terapia odmładzająca światłem LED zdobywa coraz większą popularność. Nie ma w tym nic dziwnego, bo zabiegi lampą TriWings są w pełni skuteczne i widoczne od razu, a jednocześnie bezpieczne i nieinwazyjne. Nowoczesną światłoterapię stanowi lampa medyczna biostymulująca dzięki której możemy liczyć na spektakularne efekty.

Twoja skóra będzie jędrna i sprężysta, pozbawiona zmarszczek, przebarwień, ale też blizn czy rozstępów. Zabiegi mogą być wykonywane na różnych partiach ciała, również na twarzy przy zachowaniu optymalnego bezpieczeństwa.

Przekonaj się, jak światło LED może korzystnie wpływać na stan Twojej skóry. Zabiegi odmładzające Poznań tego rodzaju uznawane są za jedne z najskuteczniejszych. Co ważne, naświetlanie daje efekty trwałe.

 • 15min

GENEO

Unikalny zabieg 3 w 1, który daje doskonałe efekty w ramach odmładzania skóry twarzy. Właśnie tak działa Geneo, nowatorska platforma do realizacji zabiegów, które mają dobroczynny wpływ na delikatną skórę twarzy. Klinicznie sprawdzone technologie, takie jak Ultrasound, Oxygeneo i Tripollar RF, pozwalają wykonywać zabiegi odmładzające Poznań o pełnej skuteczności.

Na jakie dokładnie efekty możesz liczyć, decydując się na zabiegi Geneo? Zabieg składa się z jednoczesnej eksfoliacji, dotlenienia skóry oraz dostarczenia składników rewitalizujących. Jest przez to zabiegiem bankietowym, ponieważ skóra jest wygładzona, pełna blasku oraz zregenerowana – i to od razu po zabiegu! Całkowita odbudowa komórek skóry jest możliwa przy realizacji zabiegów z zastosowaniem indywidualnie dobranych kapsułek z odżywczym, aktywnym składem.

 • Zabieg GENEO 60min

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów odmładzających z zakresu medycyny estetycznej. Swoją popularność zdobyła ze względu na doskonałe efekty. Mezoterapia polega na śródskórnym podaniu składników aktywnych, dzięki czemu mamy 100% wchłanialność danego preparatu. Przynosi to korzyści w postaci poprawy nawodnienia skóry oraz pobudzenia fibroblastów do produkcji nowych włókien.

Twoja skóra traci sprężystość? Na twarzy zauważyłaś pierwsze zmarszczki? Chcesz pozbyć się przebarwień i innych niedoskonałości skóry? A może chcesz poprawić jej koloryt, nadać świetlistość cerze i odżywić ją? Mezoterapia igłowa jako odmładzanie skóry Poznań to zabieg wręcz idealny dla Ciebie.

Pamiętaj, że każdy zabieg tego rodzaju jest dobierany indywidualnie, a nasz specjalista oceni potrzeby Twojej skóry. Dzięki temu wybierze najlepszą, odżywczą ampułkę z aktywnym składem, żebyś mogła szybko cieszyć się spektakularnym efektem.

INTRACEUTICALS

Intraceuticals to zabieg gwiazd. Nie ma w tym nic dziwnego, bo takie odmładzanie skóry Poznań przynosi naprawdę doskonałe efekty. To hit współczesnej kosmetologii, a każdy zabieg bazuje na zastosowaniu hiperbarycznego tlenu. Dzięki infuzji, w głąb skóry wprowadzane są aktywne składniki o intensywnym działaniu.

To przede wszystkim kwas hialuronowy o działaniu nawilżającym i ujędrniającym i inne, indywidualnie dobrane do potrzeb skóry składniki odżywcze w skoncentrowanej postaci. W efekcie Intraceuticals pozwala pozbyć się zmarszczek, poprawić owal twarzy, zniwelować wiotkość skóry czy pozbyć się przebarwień. Skorzystaj z dobrodziejstwa zabiegu pielęgnacyjno-bankietowego.

Intraceuticals zawiera w sobie dwie postaci kwasu hialuronowego, które są wtłaczane w skórę za pomocą tlenu hiperbarycznego. Dzięki temu otrzymujemy efekt nawilżonej, dotlenionej i promiennej cery. Jesteśmy pewni, że będziesz zachwycona trwałymi efektami.

 • Dodatek do zabiegu, płatki odmładzające na usta/pod oczy 15min
 • Koktajl odmładzająco-wzmacniający 70min
 • Koktajl odmładzający 70min
 • Koktajl przeciwzapalny 70min
 • Koktajl rozjaśniający 70min