Pielęgnacja Twarzy QMS

  • Zabieg głęboko oczyszczający skórę, zamykający pory 60 min

    Skorzystaj z zabiegu, który dokładnie oczyści skórę Twojej twarzy oraz odżywi ją, pozostawiając w idealnym stanie. Mieszanka kwasów owocowych i enzymów w postaci peelingu oraz maski to jedna z podstaw, które powinna zawierać profesjonalna pielęgnacja twarzy QMS Poznań. Zapisz się na konsultację, aby kosmetolog mógł wybrać zabieg odpowiedni do stanu Twojej skóry oraz ewentualnych niedoskonałości. Zapewnij sobie idealne odżywienie i odmłodzenie skóry twarzy. Co ważne, zabieg głęboko oczyszczający dedykowany jest również panom.

  • Zabieg rewitalizujący skórę ze stymulacją kolagenu 60 min

    Twoja cera jest szara, pozbawiona blasku, zmęczona i wiotka? Czas na zabieg rewitalizujący skórę z zastosowaniem skoncentrowanego preparatu z aktywnymi składnikami. Wybierz najlepsze zabiegi na twarz Poznań i ciesz się skórą odmłodzoną, pozbawioną wszelkich niedoskonałości. Zabieg rewitalizujący skórę jest idealny dla cery dojrzałej, wiotkiej, zanieczyszczonej, która wymaga odświeżenia.

  • Zabieg nawilżająco-liftingujacy, stymulujący kolagen 90 min

    Tego rodzaju zabiegi na twarz Poznań dedykowane są przede wszystkim skórze dojrzałej, z pierwszymi efektami procesu starzenia się organizmu. Wzmacniający masaż shiatsu idealnie napina wiotką skórę i ujędrnia ją, pobudzona zostaje również naturalna produkcja kolagenu, aby spłycić widoczne już zmarszczki i poprawić napięcie linii żuchwy, policzków oraz brwi. Skorzystaj z naturalnych i w pełni bezpiecznych metod, pielęgnacja twarzy QMS Poznań jest naprawdę skuteczna.