Usuwanie przebarwień

ICON LASER

Z przebarwieniami posłonecznymi lub po trądziku świetnie poradzi sobie laseroterapia. Icon Laser działa bezpiecznie, nieinwazyjne, a efekty zabiegu można zauważyć od razu. Co ważne, wiązki laserowego światła wnikają w głąb skóry, pobudzając komórki do naturalnej regeneracji i odbudowy, natomiast działanie lasera nie uszkadza ciągłości skóry i nie ma wpływu na wierzchnią warstwę naskórka. Terapia laserem Icon Laser została uznana za jeden z lepszych sposobów na usuwanie przebarwień Poznań.

Laser Icon jest idealną platformą do redukcji przebarwień na twarzy, szyi lub dłoniach, w tym plam starczych, uszkodzeń słonecznych, piegów lub znamion. Przekonaj się, jak dobroczynne działanie na skórę ma innowacyjny Icon Laser. Laserowe usuwanie przebarwień Poznań to tylko jego niektóre właściwości.

 • ICON 1540 Laser frakcyjny – usuwanie blizn
 • ICON MAX G Laser – zamykanie naczynek

PCA KWASY

 • PCA – zabieg podstawowy, indywidualny 30min

  PCA - Zabieg podstawowy - zdecyduj się na kurację dopasowaną indywidualnie do Twoich potrzeb oraz problemów skórnych, których chcesz się pozbyć. Plan kuracji zostanie opracowany przez wyspecjalizowanych kosmetologów, a usuwanie przebarwień odbędzie się z zastosowaniem najlepiej dobranych zabiegów oraz kosmetyków do pielęgnacji skóry. Bazujemy na wiedzy i doświadczeniu profesjonalistów, korzystamy z dobrodziejstw, jakie oferuje Laboratorium PCA Skin.

 • PCA – zabieg detoksykujący Oxygenating TRIO 40min

  Zabieg detoksykujący Oxygenating TRIO - Jeśli Twoja cera jest dojrzała, widać na niej pierwsze zmarszczki, a do tego borykasz się z utraconym naturalnym blaskiem twarzy, zabieg detoksykujący Oxygenating TRIO jest właśnie dla Ciebie. Składniki aktywne zawarte w preparacie nie tylko usuną zanieczyszczenia skóry i uwolnią ją od wolnych rodników, ale pobudzą kolagen i elastynę do wzmożonej naturalnej produkcji. Zdecyduj się na usuwanie przebarwień Poznań metodą w pełni bezpieczną i skuteczną, a efekty zauważysz już po pierwszym zabiegu.

 • PCA – dodatek do zabiegu, warstwa kwasu 10min
 • PCA – dodatek do zabiegu, maska terapeutyczna 15min
 • PCA – zabieg DETOX 45min

  Zabieg DETOX - Zabieg dedykowany przede wszystkim tym, którzy borykają się z niedoskonałościami cery tłustej. Jeśli Twoja skóra twarzy charakteryzuje się rozszerzonymi porami, zaskórnikami, a nadmierna produkcja sebum wywołuje stany zapalne i wykwity skórne, DETOX sprawdzi się idealnie. Z PCA Skin zabieg DETOX pozwala na intensywne, ale bezpieczne działanie aktywnych składników odżywczych oraz kwasów, w tym glikolowego, mlekowego oraz cytrynowego. Twoja skóra szybko odzyska prawdziwy blask i jednocześnie zredukuje świecenie się skóry.

DERMAPEN 4

Dermapen, czyli mezoterapia mikroigłowa to zabieg, który został okrzyknięty hitem w zakresie nieinwazyjnej medycyny estetycznej. Usuwanie przebarwień Poznań sprawdza się w tym przypadku doskonale. Sam zabieg polega na nakłuwaniu skóry mikroigiełkami, co pobudza komórki skóry do wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny oraz naturalnej regeneracji. Zabieg ma na celu silną stymulację skóry, a w efekcie przebudowę oraz redukcję przebarwień.

Najlepsze efekt osiągniemy przy odpowiednim doborze właściwego kwasu rozjaśniającego. Takie działanie pozwala również na przenikanie w głębsze warstwy indywidualnie dobranych preparatów odżywczych, na przykład tych, których działaniem jest rozjaśnianie i wyrównywanie kolorytu skóry.

Dermapen sprawdza się doskonale w ramach niwelowanie różnych niedoskonałości skórnych, wiele zależy od składu skoncentrowanego koktajlu odżywczego. Zalecany jest również w ramach usuwanie zmarszczek oraz ujędrniania skóry.

 • Skóra głowy 45min
 • Twarz 45min
 • Twarz i szyja 50min
 • Twarz, szyja i dekolt 60min

TRIWINGS

Usuwanie przebarwień Poznań może być skutecznie przeprowadzone poprzez zastosowanie terapii światłem LED. Lampa TriWings radzi sobie z takimi niedoskonałościami skóry doskonale, a jednocześnie każdy zabieg jest w pełni bezpieczny i skuteczny.

Warto podkreślić, że TriWings może być wykorzystywany nie tylko do walki z przebarwieniami. Światłoterapia pozwala uzyskać promienną, idealnie gładką cerę, zalecana jest w przypadku cery trądzikowej do niwelowania zmian skórnych i stanów zapalnych, aby przebarwienia nie pojawiły się już nigdy więcej.

 • 15min